РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ СПЛАТИЛИ ПОНАД 480 МЛН ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

Дата: 18.02.2022 14:21

Як повідомила засоби масової інформації Сумщини начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кіяшко, у січні 2022 року роботодавці Сумщини перерахували до спецфонду 480,2 млн гривень єдиного соціального внеску, що на 60,2 млн гривень або на 14,3 відсотка більше показника відповідного періоду 2021 року.

-     Показник свідчить про сумлінне ставлення до виконання зобов’язань працедавцями та їхньої добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Завдяки соціально відповідальним працедавцям, які чесно виконують законодавчі норми і дотримуються гарантій з оплати праці, місцеві громади отримують вагомий фінансовий ресурс для виконання соціально-економічних програм, - зазначила керівник установи.