ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 17.02.2022 16:07

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!
                                                                                   Шуми, Україно, як рідні ліси,
                                                                                   Як вітер в широкому полі.

Олександр Олесь

16 лютого 2022 року фахівці та вихованці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» долучилися до свята Дня єднання, який відзначається в Україні вперше. У рамках заходу для дітей були організовані тематичні заняття, під час яких діти прослухали Державний Гімн України, малювали державні символи, читали казки, вірші про Батьківщину та батьківщину,  переглянули мультфільми українського виробництва, також у ході занять широко використовувалися кольори   Державного Прапора України.