ЯНГОЛИ НА БІЛИХ КРИЛАХ

Дата: 17.02.2022 15:53

20 лютого по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Минуло вже вісім років від тих страшних подій. Час плине, а пам'ять про  них залишається у серці кожного українця. Напередодні цього дня в читальному залі нашої бібліотеки  для учнів 10-го класу ліцею №2 була проведена лірико-патріотична година «Урвалася струна — й завмерла пісня долі…». Ведучі  провели присутніх крізь події тих страшних і буремних днів 2013-2014 років, розповіли   чим жили ці «воїни світла», що любили, у що вірили і за що стояли на Майдані. В ході заходу учні переглянули відео-кліпи, в яких оживали Герої Небесної Сотні. Пам’ять про загиблих було вшановано хвилиною мовчання. Завершив годину бібліографічний огляд підбірки літератури «Янголи, які тримають небо».