ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата: 18.02.2022 15:51

У Путивльському будинку культури проведено тематичний захід до Дня вшанування героїв Небесної сотні.

На заході виступили заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ та від молодого покоління Максим ПРИЗ.

«Герої Небесної Сотні власним життям, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі Герої залишаться в пам’яті, є гордістю для майбутніх поколінь», - акцентував Володимир Миколайович.

Звертаючись до присутніх у залі молодих людей, відзначив Максим: «Ми з вами виросли на цих подіях, мені було лише 10, коли все почалося, зараз мені 18, Революція Гідності давно закінчилася, але боротьба за свободу та гідність – ні. Тож, упевнений, що саме від наших дій сьогодні залежить наше завтра. Даваймо не підведемо тих, хто віддав життя за національну ідею, і найближчого майбутнього покажемо, на що здатна Україна та українці».

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській за честь, за волю, за право бути вільним народом у власній державі.

Ціною свого життя Герої Небесної Сотні переломили перебіг історії України. Вони стали щитом нашої незалежності, завоювали вільне майбутнє для наших дітей. Відбулася радикальна зміна політичних еліт, змінилося життя кожного українця.

Не забувайте імена героїв.