З ДНЕМ ЄДНАННЯ, УКРАЇНО

Дата: 16.02.2022 14:07

Зараз Україна потребує єднання всього українського народу.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Відповідно, 14 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ видав Указ, згідно з яким 16 лютого визначене Днем єднання в Україні.

Саме сьогодні 16 лютого ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність.

Україна - це не просто слово. Це не назва на географічній мапі. Це наша домівка, це славна земля з довгою історією, яку творив волелюбний народ.

Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.