ЯКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ У СЕЛАХ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.02.2022 14:47

Швидкісний інтернет уже в с.Веселе. Далі – с.Рев'якине, с.Козаче та інші села громади.

Сучасне життя неможливо уявити без новітніх технологій та доступу до мережі Internet. Сьогодні, заключне підключення та налаштування швидкісного інтернету по державній програмі "Інтернет- субвенція" завершено закладам соціальної інфраструктури в с.Веселе Рев'якинського старостинського округу. Це Веселівська філія Путивльського ліцею № 1 імені Р.Руднєва, будинок культури, фельдшерський пункт та філія публічної бібліотеки.

Проведенням та налаштуванням займалися співробітники SITV м.Суми. Керівники закладів, учителі та учні школи тепер мають доступ до мережі Інтернет та мають можливість використання в роботі та спілкування з усіма в реальному часі. Усім причетним до цієї важливої справи бажаємо і надалі плідної співпраці.