ЖІНКИ В НАУЦІ

Дата: 11.02.2022 15:07

Щороку 11 лютого світ відзначає Міжнародний день жінок і дівчат в науці.

20 грудня 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято резолюцію «Наука, техніка і інновації з метою розвитку», в якій визнано рівний і повноцінний доступ жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки і інновацій як запорука забезпечення гендерної рівності в цій сфері. В Україні 46% жінок є науковцями. Талановиті українські дослідниці працюють не лише в Україні, але й за кордоном. Так українка Марина В`язовська розв`язала  задачу пакування куль у 8-ми вимірному просторі, над якою науковці думали століттями. В наш час наука набуває жіночого обличчя. Інформація про науковців жінок і дівчат представлена у тематичних  виданнях  із фондів  публічної бібліотеки. Тож завітайте до бібліотеки і відкрийте для себе багато цікавого.