A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 10.02.2022 14:56
Кількість переглядів: 778

До розгляду запропоновано 25 питань порядку денного. На початку засідання додатково внесено 2 питання.

Виконання плану роботи виконавчого комітету Путивльської міської ради представила начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Путивльської міської ради Світлана КІДІМЕНКО. Світлана Миколаївна підвела підсумки роботи з документами та рівень виконавської дисципліни за 2021 рік і виконання рішень виконавчого комітету Путивльської міської ради у 2021 році.

Путивльский міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК запропонував провести навчання з працівниками виконавчого комітету, щоб у подальшому упередити помилки в наданні інформації.

Затверджено Положення про контроль за виконанням нормативно-правових актів, що приймаються Путивльською міською радою та надходять до неї.

Членів виконавчого комітету проінформувала про виконання Програми «Молодь Путивльщини» та «Програми розвитку фізичної культури та спорту» провідний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради Олена СТАРОЖИЛОВА. Заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ зазначив на широкому висвітленні діяльності відділу в напрямку фізичної культури та спорту.

Олена Олександрівна запропонувала затвердити кошторис витрат на проведення культурно-масових заходів. Після зауважень начальника фінансового управління, Костянтин Миколайович запропонував зняти з розгляду питання, доопрацювати та внести до розгляду, члени виконавчого комітету підтримали.

Сергій САХАРОВ, начальник фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради, звітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Путивльської міської ради на 2021 рік та запропонував внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку Путивльської територіальної громади на 2022 рік. Зміни стосуються проєктів, що плануэться реалізувати цьогоріч.

Сергій Васильович вів мову щодо наповнення бюджету Путивльської міської територіальної громади, економне та раціональне використання бюджетних коштів на 2022 рік.

Член виконавчого комітету Валентина ЛАТИШЕВА акцентувала на проведенні мережі Інтернет у всі села громади, зокрема до Зінівського старостинського округу. Путивльський міський голова надав роз'яснення щодо цього: однією з умов є наявність у населеному пункті закладів соціальної сфери.

Начальник відділу з питань соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Путивльської міської ради Віта ВАЛЬКОВА інформувала про виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення й Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я.

10 питань порядку денного представив начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради Микола МАЗІН:

виконання профільних програм,

розміщення зовнішньої реклами,

видалення зелених насаджень,

затвердження паспорту міського автобусного маршруту,

затвердження протоколів про результати електронних аукціонів,

призначення управителя багатоквартирного будинку.

Голова громади зазначив на кількості зрізаних аварійних дерев і витрачених коштах. Зазначені заходи надали можливість зекономити  витрати, так як деревину використали на опалення закладів громади.

Микола Федорович додатково довів інформацію щодо освітлення сільських населених пунктів та усунення несправностей щодо цього. Запропонував старостам округів надавати заявки на ремонт. Головне, що  робота повинна бути виконана в повному обсязі та вчасно. Старости мають підписувати акти про виконання. Також мова йшла про планування зрізання аварійних дерев, потребу в дровах та заходи з благоустрою.

Людмила СКОРОБОГАТА, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, проінформувала про стан підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради й у зворотному напрямку.

Виникли питання стосовно фінансування певних заходів програми. Прийнято рішення провести нараду з пошуку визначення обсягів витрат. Людмила Василівна надала пояснення в межах своєї компетентності. Заступник Путивльського міського голови запропонував проінформувати про підвезення  дітей з сільської місцевості, де закриті заклади дошкільної освіти. Очільниця освітньої галузі Путивльщини запропонувала прийняти рішення про комплексну програму «Освіта Путивльщини на 2022 рік» з подальшим внесенням до розгляду сесією Путивльської міської ради.

Начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрій РАДІН запропонував прийняти рішення про визначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

Нагальне питання розгляду про схвалення проєкту програми Путивльської міської ради щодо підтримки територіальної оборони на 2022 рік запропонував провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної підготовки виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергій ШЕМШУК. Путивльський міський голова запропонував внести зміни до зазначеної програми щодо фінансування, збільшивши його за рахунок спонсорських коштів.

Костянтин Миколайович подякував членам виконавчого комітету за плідну працю задля вирішення нагальних питань громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь