ЗДОРОВ`Я ПОНАД УСЕ

Дата: 04.02.2022 14:43

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який був проголошений у 2005 році Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Метою проведення цього дня є підвищення обізнаності про цю хворобу,   акцентування уваги на профілактиці, ранньому виявленні та лікуванні   захворювання.    Основними чинниками ризику розвитку онкологічних захворювань є : вживання тютюну, алкоголю, нездорове харчування, хронічний стрес, інфекції, у тому числі викликані вірусами гепатиту  або  і деякими типами вірусу папіломи людини, і навіть вік людини. Вживання тютюну є найзначнішою окремою причиною раку, якій можна запобігти — більше 20% смертей від раку пов’язані з вживанням тютюну. З метою підвищення обізнаності відвідувачів  із  фондів  публічної бібліотеки пропонуємо літературу даної тематики.