УПРАВЛІННЯ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВІТУЄ

Дата: 02.02.2022 16:24

За 2021 рік управлінням було надано 24445 адміністративних послуг, а саме:

Сектором з реєстрації місця проживання управління "ЦНАП" виконавчого комітету Путивльської міської ради було надано 8890 адміністративних послуг.

Реєстраційним відділом управління прийнято та оброблено 9675 заяв з питань реєстрації нерухомого майна та державної реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців.

Адміністратором та провідним спеціалістом управління «ЦНАП» надано 1877 адміністративних послуг, а саме: послуги з земельних, містобудівних, архітектури, ЖКГ, Держпродспоживслужби, ДМС, ДЗК та питань прав захисту дітей.

Відділом адміністрування соціальних послуг управління прийнято 4003 заяви з необхідними документами для призначення всіх видів державних допомог, пільг, субсидій, компенсацій, соціальних послуг від мешканців територіальної громади.

За 2021 рік до місцевого бюджету Путивльської територіальної громади надійшло коштів на суму 1632478,70 гривень за надання адміністративних послуг (адміністративного збору).