НА НАРАДІ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ГРОМАДАМИ

Дата: 31.01.2022 14:44

За даними департаменту фінансів Сумської ОДА шість громад, у тому числі, і Путивльська, не виконали затверджені минулорічні показники.

Статистика, на жаль, не відображає великий обсяг роботи, який провели в громаді зі збалансування бюджету 2021 року (нагадаємо, що на початок року він був з дефіцитом у 12,5 млн. грн., який вдалося ліквідувати). Вжиті заходи з оптимізації освітньої мережі, з реформування медичної галузі, а також суцільна економія коштів дозволили забезпечити виконання бюджету з пристойним показником - 99,4%.

Головне, що в громаді не вдавалися до штучних збільшень затверджених асигнувань, не допускали кредиторської заборгованості, а заробітна плата працівникам виплачена своєчасно.

Бюджет нового року більш оптимістичний, тож це вселяє певні надії.