СЕМІНАР КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 28.01.2022 13:54

У діловій і конструктивній атмосфері 28 січня 2022 року на базі КЗ «Путивльський будинок культури» проведено семінар клубних працівників.

На розгляд винесені теми:

- Підсумки роботи закладів культури за 2021 рік.

- Планування клубної роботи на 2022 рік та розвиток культури.

- Організація культурно-масових заходів в умовах пандемії: проблеми та шляхи вирішення.

З привітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради, заслужений працівник культури України Світлана ДАВИДОВА та побажала й надалі плідно та ефективно працювати на користь культурного розвитку громади.

Про підсумки роботи закладів культури за 2021 рік розповіла тимчасово виконуючий обов’язки директора КЗ «Путивльський будинок культури» Ірина САХАРОВА.

Основні вимоги щодо планування роботи клубних закладів, ведення та оформлення ділової документації, роботу над сценаріями та багато інших актуальних питань розглянула з присутніми керівник художній КЗ «Путивльський будинок культури» Жанна ГОРБОВЦОВА.

Клубні працівники поділилися своїми творчими планами на майбутній рік та обмінялися досвідом роботи.

Рекомендації щодо проведення масових заходів під час карантину надала методист КЗ «Путивльський будинок культури» Вікторія ІГУМЕНОВА.

У ході семінару опрацювано та обговорено ряд важливих і актуальних питань.