ДО ВАКЦИНАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ ДОЛУЧАТЬ ВОЛОНТЕРІВ

Дата: 28.01.2022 14:47

За результатами відеоселекторної наради, проведеної заступницею голови  Сумської обласної державної адміністрації Оленою БОЙКО, Сумщиною буде курсувати волонтерська група з 10 спеціалістів із медичною освітою, котрі попередньо пройдуть відповідне навчання.

Члени групи  в супроводі   старост  будуть за графіком об’їжджати кожен населений пункт, обходити домогосподарства, проводити роз’яснювальну роботу стосовно залучення населення до вакцинації проти СOVID-19.

Волонтери будуть фахово розповідати про загрози, що несе COVID-19, необхідність проведення вакцинації та консультувати. Особлива увага приділятиметься людям вікової категорії старше 60+. Перші виїзди будуть до громад Сумського району, оскільки там рівень захворюваності вкрай високий.

Олена БОЙКО додала, що за результатами роботи волонтерської групи буде сформовано маршрут обласної мобільної бригади з вакцинації для проведення щеплень.