«ЄДИНА МИТЬ – І СВІТ У ОБ’ЄКТИВІ!»

Дата: 26.01.2022 15:18

Таку назву має фотовиставка, автором якої є відома і шанована у нашому місті людина – Іван Сергійович Любарець.

Експозиція виставки знаходиться у читальній залі бібліотеки. Слід зазначити, що це не перша фотовиставка Івана Сергійовича. Він вже неодноразово дарував любителям художнього фото хвилини естетичної насолоди.

Взагалі, Любарець – непересічна творча особистість. Плідно займається народною медициною, допомагає багатьом людям здолати недугу, пише цікаві  автобіографічні книжки, навіть випробовує свій літературний талант у поезії. Та одне з головних захоплень – фотографія.

Енергійний, завжди з посмішкою, щедро дарує хороший настрій і позитив усім оточуючим.

А тепер більш детально про саму виставку. На ній представлені фотографії, які були зроблені Іваном Сергійовичем протягом декількох років. Кожне фото – це зупинена прекрасна мить нашої природи. Тут і повноводний красень-Сейм, і поля, і луки, і ліс у різні пори року.

Оглядаючи виставку, ловиш себе на думці, що фотограф буквально  закоханий у наш квітучий край. Окремою підбіркою на виставці представлені фотографії, на яких майстерно зафіксований порубіжний стан природи – схід сонця вранці і захід ввечері… Очей не відірвати від такої краси!

Одним словом, запрошуємо усіх на фотовиставку І.С.Любарця до нашої бібліотеки. Не пошкодуєте!