ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО СЕСІЇ

Дата: 25.01.2022 16:34

На засіданні постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю розглядалося 20 питань.

Зокрема, депутати підтримали Програму економічного і соціального розвитку громади на 2022 рік; виділили кошти з міського бюджету на виплату матеріальної допомоги мешканцям; встановили пільги на харчування дітей у закладах освіти; передбачили співфінансування придбання шкільного автобусу; внесли зміни до Програми підтримки обдарованих дітей та Програми благоустрою; погодили використання деревини після видалення аварійних дерев.

Крім того, члени комісії підтримали звернення до голів Сумської обласної ради, Сумської обласної держадміністрації, до Кабінету Міністрів України та до Міністерства фінансів України стосовно забезпечення передбачених Бюджетним кодексом необхідних субвенцій та дотацій для функціонування медичної та освітньої галузі в громаді.

Пленарне засідання сесії призначене на 27 січня.