ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

Дата: 24.01.2022 10:08

20 січня 2022 року фахівцями Комунальної установи  «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради було оперативно організовано нараду для заступників директорів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням.

Розпочала нараду директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко, яка ознайомила учасників заходу з нормативно-правовою базою щодо навчання осіб з особливими освітніми потребами,  зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року №957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти», зокрема про роботу з дітьми, які потребують додаткової постійної чи тимчасової підтримки в освітньому процесі та основними вимогами щодо складання індивідуальної програми розвитку на дитину, яка потребує підтримки.

Більш детально на порядку складання  індивідуальної програми розвитку зупинилась фахівець Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Ольга Смілик, яка надала практичні поради щодо заповнення усіх 13 розділів ІПР, приклади та проаналізувала можливі недоречності під час оформлення основного документа на учня, який перебуває на інклюзивному навчанні. По закінченню наради присутні отримали відповіді на питання та обмінялися думками щодо подальших дій.