ПІДСУМКИ КОНКУРСУ

Дата: 21.01.2022 14:29

Конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на посаду директора Путивльського ліцею 1 ім. Р.Руднєва Тетяну КОРНЄВУ.

Кандидатка надала повноцінні відповіді на тестові питання та відмінно впоралася з практичним завданням. Крім того, членам комісії був представлений перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

Враховуючи високі результати оцінювання, рекомендовано начальнику відділу освіти Путивльської міської ради призначити Тетяну КОРНЄВУ на посаду директора Путивльського ліцею № 1 та укласти з нею строковий трудовий договір відповідно до вимог діючого законодавства.

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради

Відео засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради