ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.01.2022 09:31

Пленарне засідання двадцять другої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання відбудеться 27 січня 2022 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської міської ради.

Попередній розгляд матеріалів двадцять другої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій Путивльської міської ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі двадцять другої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання запрошуються депутати Путивльської міської ради восьмого скликання, доповідачі порядку денного пленарного засідання.

Реєстрація учасників пленарного засідання двадцять другої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання проводиться 27 січня 2022 року з 9.30 до 9.55 у залі засідань Путивльської міської ради.

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК