НОВИЙ ШТАМ ВІРУСУ «ОМІКРОН» АКТИВНО ПОШИРЮЄТЬСЯ, АЛЕ ВАКЦИНОВАНІ ПЕРЕНОСЯТЬ ХВОРОБУ НАБАГАТО ЛЕГШЕ

Дата: 17.01.2022 15:19

Про це наголошувалося на апаратній відеонараді при голові Сумської ОДА. Викликає занепокоєння високе зростання рівня захворювання в деяких громадах області, де показник хворих на 100 тисяч населення перевищує середньообласний у декілька разів.

Щодо ситуації в Путивльській громаді, то станом на 17 січня в нас хворіють 47 осіб; щеплення отримали майже 11 тисяч мешканців, (69% наявного населення). Особлива увага наразі - працівникам виконавчої влади, медикам та комунальникам, яких за відсутності щеплень з 31 січня будуть відстороняти від роботи.

Але таких у громаді невелика кількість, тож є надія, що до визначеної дати вони продемонструють самосвідомість та уникнуть незручних ситуацій.

А тим, хто пройшов повний курс вакцинації, варто замислитися про бустерну (третю) дозу. Учені визначають, що саме вона «навчає» імунітет боротися з Ковідом.