УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯХ ШКІЛЬНИХ КОМАНД СУПРОВОДУ

Дата: 11.01.2022 09:31

04, 05, 06, 10 січня 2022 року фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» взяли участь у 34 засіданнях шкільних команд психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради щодо визначення рівнів підтримки в освітньому процесі.

Під час засідань проведено моніторинг розвитку дітей, обговорені зміни в організації інклюзивного навчання, які набули чинності з 01 січня 2022 року, визначені категорії (типи) особливих освітніх потреб (труднощів), рівні підтримки в освітньому процесі у закладах загальної середньої освіти.

Для всіх здобувачів освіти було встановлено відповідний рівень підтримки та кількість додаткових корекційно-розвиткових занять. За встановленим рівнем підтримки будуть переглянуті індивідуальні програми розвитку та подальші шляхи допомоги кожній дитині.