БАЗА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПОКРАЩУЄТЬСЯ

Дата: 10.01.2022 16:37

З візитом до Путивльщини завітав народний депутат України Ігор МОЛОТОК.

Спільно з депутатом Сумської обласної ради Тетяною СИЗОН Ігор Федорович зустрівся з педагогами, учнями та представниками батьківських комітетів міських ліцеїв № 1 та № 2.

Мова йшла про підвищення якості освітнього процесу в середній ланці навчальних закладів. У масштабах Сумської області вдалося залучити 10 мільйонів гривень. Зазначені кошти спрямовано на закупівлю 144 мультимедійні комплекси для якісного та інноваційного освітнього процесу.

2 комплекси отримали міські ліцеї № 1 та № 2. Викладачі з учнями щиро дякували за техніку. Батьки та викладачі Путивльського ліцею № 2 запросили народного депутата пограти у волейбол у закладі.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК подякував за отримані мультимедійні комплекси, висловив запевнення стосовно підтримки навчальних закладів, адже розвиток освіти – це розвиток громади.