ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОДАЖ НА ЕЛЕКТРОННОМУ АУКЦІОНІ ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ М. ПУТИВЛЬ

Дата: 05.01.2022 16:18
Кількість переглядів: 1446

1. Інформація про об’єкт приватизації:

           

            Місцезнаходження об’єкта: 41506, Сумська обл., с.Бобине пров.8 березня 4 б           

            Найменування об’єкта: нежитлові будівлі: сарай та  гараж

 

            Опис об’єкта: нежитлова будівлі сарай та гараж  загальною площею 181,9 м2, на даний момент будівлі корисно не використовується.     

            Балансоутримувач: Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради

            Адреса балансоутримувача: 41500, Сумська обл., м. Путивль, вул. Першотравнева 84.

            Телефон балансоутримувача: (05442) 5-44-59

            Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 44113047

 

            Дані про об’єкт: фотографічні зображення та технічна документація об’єкта додається

 

            2. Інформація про аукціон:

            Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами

 

            Дата та час проведення аукціону: дата та час, о котрій починається аукціон встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

 

            Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та постанови КМУ №432 від 10.05.2018 року «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу».

            До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначенні частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

            Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни: подання цінових аукціонних пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

 

            3.  Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

            Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами:

            98360,00 (дев’яносто вісім тисяч триста шістдесят) гривень 00 копійок без ПДВ.

           

            Розмір гарантійного внеску: 9836 грн., без ПДВ.

 

            Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 49180 (сорок дев’ять тисяч сто вісімдесят гривень) 00 копійок.

 

            Розмір гарантійного внеску:4918,00 грн., без ПДВ.

 

            Розмір реєстраційного внеску: 1200,00 грн.

 

                        4. Додаткова інформація:

            Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

            Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

            Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

            Покупці -  нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 

            Переможець електронного аукціону:

 

  • підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;
  • укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

 

            Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на р/р № UA288999980334139850000018544 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

            У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

            Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

           

            Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок                           UA288999980334139850000018544 суми сплачені учасниками аукціону реєстраційних внесків протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 

            Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок                             UA288999980334139850000018544, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти календарних днів з дня опублікування договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

 

            Організатор аукціону: Путивльська міська рада Конотопського району Сумської області (код за ЄДРПОУ 04058083).

            Адреса: 41500, Сумська обл., м. Путивль, вул. князя Володимира, 50.

            Контакти: тел+380960176372, e-mail: rada-putivl@ukr.net

 

            5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

 

            Рішення дванадцятої сесії восьмого  скликання Путивльської міської ради « Про включення до Переліку приватизації нежитлових приміщень Бобинського ДНЗ» від  30.07.2021р.   № 619-МР

           

            Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку, що підлягають приватизації в електронній торговій системі: UA-AR-P-2021-11-08-000001-1         

 

6. Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

            31 календарний день від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта малої приватизації.

 

            Крок аукціону на аукціоні з умовами: 983,60 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

 

            Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

            491.80 грн. (1% від стартової ціни аукціону).

 

            Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

 

            Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

            https://prozorro.sale

 

            7. Перелік документів:

 

            Фізичним та юридичним особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

            1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

            2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

            3) для потенційних покупців – юридичних осіб:

            - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб-резидентів;

            - документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, для юридичних осіб-нерезидентів;

            - інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

            - остання річна або квартальна фінансова звітність;

            4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації. (Посилання на перелік авторизованих майданчиків:

            https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 )      

            5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь