СВЯТКОВА АКЦІЯ

Дата: 04.01.2022 16:55

Сьогодні в бібліотеці тривала святкова акція «Новорічно- різдвяний подарунок». За доброю традицією працівники відділу обслуговування вітали своїх перших читачів з Новим роком, бажаючи всього найкращого -  здійснення всіх їхніх замислів і планів, здоров’я, благополуччя, родинного затишку, а також цікавих виставок, літературних відкриттів, зустрічей і знайомств з новими талантами в бібліотеці. А ще всіх їх очікував приємний сюрприз – подарунок у новорічній фотозоні, який вони обирали особисто за своїм бажанням. А потрібні книги, газети, журнали вони отримали завдяки порадам наших доброзичливих і компетентних бібліотекарів.

Сподіваємось, що від читання рекомендованих  видань  читачі отримають багато приємних моментів істинної естетичної насолоди. Протягом дня в бібліотеці панувала приємна святкова атмосфера.

Запрошуємо всіх бажаючих стати нашими користувачами уже сьогодні!