СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПЕРЕВІРЕНО УМОВИ ПРОЖИВАННЯ МАЛЕНЬКИХ ПІДОПІЧНИХ

Дата: 30.12.2021 16:32

Службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради перевірені умови проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

У ході перевірок з  батьками проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено 6 осіб про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП складено 2 адмінпротоколи, 2 особам указано на необхідність ремонту пічного опалення.

Сім'ям, яким призначені державні соціальні виплати, роз’яснено цільове використання державної соціальної допомоги.

Уже не перший раз благодійну допомогу в Путивльській громаді надають представники Церкви Християн Віри Євангельської, яку отримали  перед новорічними святами 10 сімей, де проживають 27 дітей, що найбільше її потребували.