ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 28.12.2021 16:30

Відповідно до пункту 35.4 статті 35 Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» ДПС, як розпорядник інформації, оприлюднюємо інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Зазначена інформація розміщується щомісяця в сервісі «Відкриті дані» на головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС (www.tax.gov.ua) та на Порталі відкритих даних Єдиного державного веб-порталу відкритих даних (www.data.gov.ua).

У разі непогашення чи накопичення суми боргу, посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.

Перелік боржників станом на 01.12.2021