ПУТИВЛЬСЬКІ ВЧИТЕЛІ ОТРИМАЛИ НОУТБУКИ

Дата: 24.12.2021 14:40
Кількість переглядів: 2021

У рамках проекту «Ноутбук - кожному вчителю» їх придбали за державний кошт із співфінансуванням бюджету громади.

В урочистій передачі обладнання, що відбулася в ліцеї №1 ім. Р.Руднєва, взяли участь Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, його заступник Володимир ВОРОНОВ, депутати фракції «Слуга народу» Путивльської міської ради на чолі з Віталієм ФЕДОРЕНКОМ та начальник відділу освіти Людмила СКОРОБОГАТА.

Дякуємо за сприяння начальнику департаменту освіти Вікторії ГРОБОВІЙ, депутатам Сумської обласної ради Олександру СЛЮСАРЮ (депутатська фракція «Слуга народу») та Євгену ЮЖАКОВУ (депутатська фракція «Наш край») і всім причетним.

Ця подія стала новорічним подарунком для наших освітян. Тим більше, що із загальної кількості 284 ноутбуки, яку в цілому розподілили на Конотопський район, Путивльщина отримала найбільше.