ЗНИЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА СOVID-19 В ОБЛАСТІ

Дата: 20.12.2021 13:47

Як повідомив головний санітарний лікар області Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, на 50-му тижні показник інцидентності, тобто кількості захворювань зменшився на 31% порівняно з попереднім тижнем і становить 104,3 на 100 тис. населення (загальноукраїнський показник 128 – на 100 тис.).

За показниками, Сумська область вийшла до жовтого рівня. Наразі чекаємо на Державну комісію ТЕБ та НС. Проте, на жаль, в Україні виявили новий штам вірусу – Омікрон. Тому ситуація може змінитись.

«За даними Великобританії, Данії, інших країн, кількість випадків цього штаму вірусу подвоюється кожні два-три дні. І може знадобитися менше двох тижнів, щоб після виявлення першого випадку він охопив усю країну, – зазначив він. – За таких умов активне щеплення дуже необхідне. Адже вакцинація захищає населення від тяжкого проходження хвороби та смертності».