ВІТАЄМО АДВОКАТІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 19.12.2021 09:35

Ураховуючи важливу  роль  адвокатури  в  розбудові   правової держави,  захисті  конституційних  прав і свобод громадян,  велике громадське  значення  цієї  правозахисної  інституції  в  Україні, указом Президента України від 2 грудня 2002 року N 1121/2002, було започатковано професійне свято - День адвокатури.

Саме адвокати несуть свою службу в ім'я законності, правосуддя  і справедливості, стоячи на сторожі дотримання і захисту прав людини. Ефективність діяльності адвокатури є показником рівня демократії в державі, його політичної та економічної стабільності.

Прийміть слова глибокої вдячності за відданість своїй справі,  цілеспрямованість та наполегливість, які допомагають успішно відстоювати конституційні права і свободи громадян.

У цей святковий день щиро зичимо вам міцного здоров'я, мудрості, родинного щастя і подальших перемог у професійній діяльності.