ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2021 14:33

Пленарне засідання двадцять першої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання перенесено з 30 грудня на 24 грудня 2021 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської міської ради.

Попередній розгляд матеріалів двадцять першої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій Путивльської міської ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі двадцять першої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання запрошуються депутати Путивльської міської ради восьмого скликання, доповідачі порядку денного пленарного засідання.

Реєстрація учасників пленарного засідання двадцять першої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання проводиться 24 грудня 2021 року з 9-30 до 9-55 у залі засідань Путивльської міської ради.

Секретар ради                                                 Олександр ЛИТВИНОВ