14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2021 08:28

Щорічно, саме в день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків тієї страшної аварії.

Завдячуючи мужності та самовідданості ліквідаторів, уперше в історії людства було збудовано захисну споруду, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю. 600 тисяч громадян ціною власного здоров’я та життя  намагалися зупинити нестримну стихію.

Ми висловлюємо глибоку повагу та  подяку всім ліквідаторам, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у нелегкій боротьбі із наслідками аварії на ЧАЕС. Пам’ятаймо про це в ім’я миру на нашій землі, нехай ніколи не повторяться ті жахіття Чорнобильської катастрофи, що змінили долі тисяч людей.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, щиро зичимо всім вам міцного здоров’я,  сімейного затишку, щастя, мирного неба, добра та злагоди.

Путивльський міський голова                       Костянтин ГАВРИЛЬЧУК