КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «ЯКІСНА ОСВІТА – РОЗВИТОК ГРОМАДИ»

Дата: 09.12.2021 08:26

Так акцентував Путивльський міський голова, коментуючи підсумки освітнього форуму «Освіта Сумщини. Синергія та трансформація», у якому брала участь делегація Путивльської громади. Учасникам форуму представили проєкт обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2022-2024 роках».

Під час форуму голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА окреслили напрямки розвитку системи освіти у найближчі роки.

«Приємно відчувати, що освітня галузь Путивльщини на належному рівні. Школярі гідно представляють нашу громаду на різноманітних конкурсах, надаючи високі показники. Міська влада і надалі буде здійснювати системну підтримку освітян», - підкреслив Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Детальніше за посиланням Сумська обласна державна адміністрація - НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ V ОСВІТНІЙ ФОРУМ «ОСВІТА СУМЩИНИ. СИНЕРГІЯ ТА ТРАНСФОРМАЦІЯ» (sm.gov.ua)