ВІДДІЛ МІСЬКОЇ РАДИ ПО РОБОТІ ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 08.12.2021 15:52

У рамках реалізації Програми «Добросусідська Конотопщина», затвердженої рішенням сесії Конотопської міської ради від 2 листопада 2021 року (8 скликання 13 сесія) «Про затвердження Програми організації співпраці з іншими територіальними громадами на 2022-2025 роки («Добросусідська Конотопщина») запрошуємо вас до спільної реалізації п.8.1. заходу «Популяризація та розвиток підприємницької діяльності» вищезазначеної Програми, а саме проведення інформаційно-консультаційної роботи (семінари, тренінги тощо) з діючими суб’єктами підприємництва та особами, що бажають розпочати власну справу.

На базі нашого відділу планується проведення Молодіжної школи підприємництва у форматі навчального тренінгу.

Мета: підвищення спроможності молоді в заснуванні та розвитку підприємництва.

Цільова аудиторія: молодь у віці 16-35 років, які мотивовані до розвитку підприємництва.

Опис навчальної програми:

5 тематичних модулів по 2 заняття.

Вступ до підприємництва.

Відмінність між підприємництвом та роботи за наймом. Головна мета підприємництва. Ресурси для початку бізнесу. Платформи для початку бізнесу.

Побудова бізнес-моделі.

Сегменти клієнтів. Унікальна ціннісна пропозиція. Проблеми та їх вирішення. Канали рекламування та продажів. Ключові показники ефективності. Джерела доходів та структура витрат. Конкурентна перевага.

Створення МУР та прототипування.

Інструменти для створення прототипу. Валідація продукту. Продажі та зростання бізнесу.

Фандрайзинг у підприємництві.

Суть та завдання фандрайзингу. Види фандрайзингу та платформи. Переваги на недоліки фандрайзингу.

Реєстрація підприємницької діяльності.

Організаційно-правові форми підприємницької діяльності. Вибір системи оподаткування. Порядок проходження державної реєстрації.

Загальний термін реалізації проєкту 2 місяці та 10 днів.

Тренінг буде проводитися в режимі онлайн. Дата проведення буде уточнена.

Враховуючи вищезазначене, просимо вас опрацювати дане питання з зацікавленими особами, які бажають отримати такі знання. У разі надходження заявок на участь у даному тренінгу інформуйте нас у термін до 20.12.2021 за телефоном (068) 8488247 або на електронну адресу: bizneskonotop@ukr.net.

Дякуємо за співпрацю.