ВІТАННЯ ЮВІЛЯРУ

Дата: 02.12.2021 17:01

Соловей Марія Семенівна з с.Зарічне відзначила 90-річчя з Дня народження.

Слова вдячності за багаторічну плідну працю, цілеспрямованість та відданість справі від Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА передали секретар ради Олександр ЛИТВИНОВ, керуючий справами виконавчого комітету Тетяна СЛЮЩЕНКОВА, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради Тетяна СУХОВЄЄВА та староста Заріченського старостинського округу Антоніна СТЕЛЬМАШОВА.

Марія Семенівна працювала в галузі сільського господарства, мешкає зараз разом з донькою. Упродовж зустрічі ділилася спогадами про радісні та гіркі  моменти долі.

Бажаємо, щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями та любов'ю. Щоб життя продовжувало грати яскравими фарбами та приносило все більше дивовижних відкриттів. Будьте щасливі.