ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Дата: 02.12.2021 16:30

Путивльська міська рада повідомляє, що у зв’язку із необхідністю завершення процедури присвоєння назв  вулицям в окремих населених пунктах Путивльської територіальної громади, розпочате В’язенською сільською радою, Путивльською міською радою прийнято рішення від 25.11.2021 № 924, згідно з яким:

• вулиці, яка розташована на заході с.В’язенка паралельно вулиці Польова, присвоєна назва вулиця Нова;
  • вулиці в с.Ховзівка, яка розташована перпендикулярно вулиці Центральна, присвоєна назва вулиця Польова;
  • єдиній вулиці с.В’ятка присвоєна назва вулиця Набережна;
  • назва вулиці Центральна в с.Котівка змінена на вулиця Польова;
  • назва вулиці Радянська в с.Вегерівка змінена на вулиця Польова.

Зверніть увагу, законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування тощо) у зв’язку з перейменуванням вулиць — документи залишаються чинними. Також не передбачено обов’язкової зміни адреси реєстрації в паспорті. Процедура може бути проведена за нагоди під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміні прізвища тощо.

У разі необхідності здійснення нотаріальних дій з нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо)  або за власною ініціативою власник майна, відносно якого відбулися зміни в назві вулиці, має право звернутися до органу державної реєстрації правна нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв'язку із перейменуванням вулиці відповідно до рішення Путивльської міської ради.

Копію рішення можна отримати у відділі організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Путивльської міської ради (м.Путивль, вул.князя Володимира, 50, каб. № 5)