НА СУМЩИНІ ВІДМІЧАЄТЬСЯ ПОВІЛЬНЕ ЗНИЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КОВІД

Дата: 30.11.2021 08:26

На Сумщині, як і на всій території Україні, покращується динаміка показників захворюваності на COVID-19. Проте в низці країн світу зафіксоване поширення нового штаму коронавірусу – «Омікрон».

«На жаль, ми втрачаємо наших жителів через те, що вони не були вакциновані. Цього тижня 130 людей померло. При цьому спостерігаємо, що високий рівень захворюваності в багатьох громадах корелюється із низьким рівнем вакцинації», – підкреслив на сьогоднішній апаратній нараді голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Наразі в Путивльській громаді станом на 29 листопада  за оперативними даними 69 хворих.

Але вакцинація не зупиняється, проходить протягом усього тижня. Станом на 29.11.2021 щеплення отримали 9212 мешканців нашої громади, що складає 52% дорослого населення.

Вакцини в постійній наявності та в достатній кількості. Її наразі 4 види, у тому числі MODERNA. Тож громадяни мають вибір.

Нагадуємо, що щепитися можна як у лікарні, так і в Центрі масової вакцинації, який працює щоденно: з понеділка по п’ятницю з 16:00 до 18:00, у суботу з 13:00 до 15:00 та в неділю з 9:00 до 12:00.

Бережіть себе та своїх близьких.

Дбайте про здоров'я завчасно.