У СУБОТУ, 28 ЛИСТОПАДА, ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СПІВЧУТТЯ (WORLD COMPASSION DAY, WCD), АБО ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИЛОСЕРДЯ

Дата: 29.11.2021 08:24

Всесвітні день співчуття досить молоде свято. Відзначати його почали у 2012 році, а засновником цього Дня є індійський поет, журналіст, кінопродюсер Прітіш Нанді.

Того року цей День був присвячений долям тварин, потребі у співчутті до живих істот на планеті і важливості вегетаріанства. Його святкування пройшло в Мумбаї (Індія), за участю Далай-лами XIV і активістів з різних країн. Ініціатори Всесвітнього дня співчуття закликають не стільки до зменшення зла в світі, а до змін у діях людей, адже, на їх думку, боротися треба проти самого зла, а не з людьми, що його творять. Співчуття зміцнює внутрішню силу, усуває страх і збирає навколо нас друзів...