ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 21.11.2021 09:31

Відповідно до Указу Президента України від 7 жовтня 1993 року N 428/93 щорічно, у третю неділю жовтня в нашій державні відзначається День працівників сільського господарства.

Ще з давніх-давен український народ славився своєю працьовитістю та любов’ю до рідної землі, яка завжди вважалася щедрою годувальницею. Сільське господарство стало однією із провідних галузей виробничої сфери, що тісно пов’язана з багатьма іншими галузями економіки.

Для того, щоб забезпечити харчову і легку промисловість якісною сировиною, працівники сільського господарства, не покладаючи рук, своєю наполегливістю спрямовують усі зусилля на сільській ниві.

Шановні аграрії, дорогі трудівники сільського господарства, продовжуючи традиції предків, ваша праця на благо інших заслуговує великої поваги. Від усього серця зичимо високих врожаїв, зростання продуктивності і прибутковості, міцного здоров’я, добробуту і любові вашим сім’ям.

Путивльський міський голова                            Костянтин ГАВРИЛЬЧУК