ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА

Дата: 17.11.2021 09:45

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу. Міжнародний  День студента – це  свято, яке об'єднує молодих людей усіх навчальних закладів. Студенти завжди були авангардом української молоді. Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань від яких великою мірою залежить майбутнє України. Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний .

Щиро й сердечно вітаємо вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій із святом.  Бажаємо всім успішного навчання та чудового настрою! Нехай студентські роки летять легкою низкою, залишаючи лише хороші спогади і наближаючи вас до мрій, щасливого життя і блискучої кар'єри!  І назавжди залишиться з вами радість чудових студентських років!