ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 18.11.2021 10:15

З 29 листопада до 10 грудня 2021 року проводитиметься громадське обговорення кандидатур на посади старост старостинських округів Путивльської міської ради: Дерунової Валентини Григорівни - В’язенського старостинського округу, Васильєвої Світлани Василівни - Рев’якинського старостинського округу та Мозгової Ніни Володимирівни – Чорнобривкинського старостинського округу.

До громадського обговорення запрошуються жителі сіл:

Бобине, Вегерівка, В’язенка, В’ятка, Кагань, Котівка, Окіп, Пищикове, Плахівка, Ротівка, Роща, Стрільники, Товченикове, Ховзівка (новоутворений В’язенський старостинський округ);

Веселе, Козаче, Малушине, Мишутине, Рев’якине, Сімейкине, Шулешівка (новоутворений Рев’якинський старостинський округ);

Голубкове, Іванівське, Іллінське, Нова Шарпівка, Плотникове, Стара Шарпівка, Суворове, Трудове, Чорнобрикине, Яцине (новоутворений Чорнобривкинський старостинський округ).

Кандидатури старост  внесені на громадське обговорення Путивльським міським головою (розпорядження від 11.11.2021 № 313-ОД).

Громадське обговорення проводитиметься у два етапи: опитування та громадські слухання.

Опитування жителів вказаних вище сіл проводитиметься у формі заповнення підписних листів на підтримку внесених кандидатур старост з 29 листопада по 10 грудня з 09-00 до 16-00. Право голосу мають тільки жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (реєстрація) яких віднесена до території відповідного старостинського округу. На підтримку кандидатури старости, особам необхідно пред’явити паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Громадські слухання відбудуться 11 грудня в приміщенні сільського клубу села Рев’якине о 10-00, у приміщенні сільського клубу села В’язенка об 11-30, у приміщенні адміністративної будівлі села Чорнобривкине о 13-00.

З детальною інформацією щодо громадського обговорення можна ознайомитися за тел. (05442) 5-41-74; пропозиції приймаються на елекронну пошту rada-putivl@ukr.net .

Оргкомітет з організації та

проведення громадського обговорення