З 22.11.2021 УЧНІ 5-11 КЛАСІВ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО НАВЧАННЯ

Дата: 17.11.2021 15:30

Про організацію навчання учнів 5-11 класів у загальних закладах середньої освіти під час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про покращення ситуації із рівнем захворюваності доповів завідувач Путивльським відділенням Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України Василь КОЗЕЛ.

За результатами засідання комісії було вирішено, що з 22 листопада поточного року розпочати навчання 5-11 класів у загальних закладах середньої освіти м.Путивль із дотриманням протиепідемічних заходів.