Дата: 15.11.2021 14:39

Виконавчий комітет Путивльської міської ради оголошує про проведення конкурсу на здійснення перевезень на міському автобусному маршруті загального користування  «Профліцей - с. Пруди».

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Путивльської міської ради.

Об’єкт конкурсу: міський автобусний маршрут загального користування  «Профліцей- с. Пруди».

Найменування кінцевих зупинок: початок маршруту зупинка «Профліцей» , кінцева зупинка – с. Пруди.

Кількість оборотних рейсів:  5 (понеділок-п’ятниця), 4 (неділя), субота – вихідний.

Умови конкурсу: Умови перевезення пасажирів на міському  автобусному маршруті, що повинен виконувати перевізник:

1) Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.

2) Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.

3) Захист прав споживачів під час транспортного обслуговування їх.

4) Забезпечення надійності, комфортності та безпеки  транспортних засобів, що працюватимуть на маршруті.

5) Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту - перевезення пільгових категорій громадян:

- без надання компенсації з бюджету − згідно конкурсних пропозицій перевізників;

- з наданням компенсації з бюджету – в обсягах, визначених договором між перевізником і управлінням  соціального захисту населення;

- перевезення пасажирів за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством.

6) Здійснення обов’язкового страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті згідно із законодавством.

7) Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

8) Використання на маршрутах сертифікованих автобусів для міських маршрутів.

9) Забезпечення утримання в належному технічному й санітарному стані рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення медичного контролю за станом здоров’я  водіїв.

10) Використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають чинним державним стандартам з екологічної безпеки.

11) Визначення місць зупинки автобусів  відповідною інформацією про рух автобусів.

12) Забезпечення регулярності руху, виконання затверджених графіків руху не менше 95 %, ведення обліку виконаних рейсів.

13) Забезпечення оновлення рухомого складу.

14) Створення конкурентного середовища.

15) Наявність у перевізника резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу

16) Використання на міському маршруті загального користування автобусів, які є власністю, спів власністю перевізника або взяті в лізинг.

17) Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міський автобусний маршрут загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перевага на конкурсі буде віддаватися тим суб'єктам господарювання, у наявності яких є спеціально обладнаний транспорт для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У конкурсі на визначення пасажирського Перевізника на міському автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву і перелік документів за формою, визначеною згідно з додатків до Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081.

Порядок одержання необхідної інформації про об'єкт конкурсу:

за роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до організатора, який зобов'язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором перевізника-претендента) протягом трьох днів.

Телефон для довідок: 0661271332

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.

Документи, які надійшли до організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Прийом документів для участі у конкурсі проводиться відділом житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради протягом 30 днів від дня опублікування оголошення за адресою: 41500, м. Путивль, вул. Першотравнева,84, з 8-00 до 16-00 (перерва з 12 год. до 13 год.) щоденно, крім вихідних.

Засідання конкурсного комітету відбудеться у залі засідань  виконавчого комітету Путивльської міської ради 21.12.2021р. о 14.00.

Участь у конкурсі для претендентів є безкоштовною

Путивльської міської ради