НА СУМЩИНІ ВІДМІЧАЄТЬСЯ ПОВІЛЬНЕ ЗНИЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КОВІД

Дата: 15.11.2021 16:02

На Сумщині відмічається повільне зниження захворюваності на ковід, але ситуація залишається напруженою.

Про це доповів голові Сумської обласної державної адміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ на апаратній нараді, що проходила в режимі відеоконференції, начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО.

Наразі в Путивльській громаді станом на 15 листопада 131 хворий.

Темпи вакцинації впродовж тижня та у вихідні дні помітно зросли. Сумщина ввійшла до п’ятірки областей за рівнем вакцинації. На сьогодні щеплення отримали 7755 мешканців нашої громади (43% дорослого населення).

Вакцини в постійній наявності та в достатній кількості. Її наразі 4 види, у тому числі MODERNA. Тож громадяни мають вибір.

Нагадуємо, що щепитися можна як у Путивльській міській лікарні, так і в Центрі масової вакцинації, який працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 16:00 до 18:00, у суботу з 13:00 до 15:00 та в неділю з 9:00 до 12:00.

Бережіть себе та своїх близьких.

Дбайте про здоров'я завчасно.