ДЕНЬ ДОБРОТИ

Дата: 15.11.2021 08:20

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий.

(Марк Твен)

Щорічно, 13 листопада, починаючи з 1998 року, у світі відзначається Всесвітній день доброти.

В цей день у багатьох країнах прийнято дарувати квіти і посмішки, робити щирі компліменти і говорити приємні слова, робити добрі вчинки, адресовані як близьким, так і зовсім незнайомим людям, людям похилого віку, людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Адже з кожним таким вчинком світ навколо нас стає чистішим, кращим і добрішим. У День доброти колектив нашої бібліотеки бажає кожному, хто зараз читає ці рядки,неймовірних подій, щирих людей поруч і приємних новин! Нехай цей день пройде в колі дорогих вам людей, подарує добрі чудеса, ніжність, посмішки і позитив, а все хороше примножиться на мільйон! Зі святом!