ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 09.11.2021 17:10

Транспорт придбали коштом обласного бюджету та співфінансування Путивльської міської ради в сумі 500 тисяч гривень.

«Це покращить підвезення дітей до навчальних закладів. Забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожної дитини – одне з основних завдань міської ради», - зазначив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, коментуючи подію.

Костянтин Миколайович подякував депутатам, які підтримали пропозицію та погодилися на виділення коштів для співфінансування шкільного автобуса.

За офіційними даними, 52 громадам області необхідно 36 шкільних автобусів.

Приємно, що Путивльська громада серед одинадцяти, які ввійшли до цьогорічного траншу. Причому ми в числі двох громад, які співфінансували придбання автобусу на одну чверть його вартості.

Як бачимо, навантаження на наш бюджет було мінімальним.

Путивльський міський голова висловив вдячність керівництву та департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації за увагу та підтримку.

«Разом ми зробили добру справу», - акцентував посадовець.