ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 07.11.2021 08:32

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери. Це свято людей, які обрали для себе справою життя нелегку i гуманістичну мiсiю – постійну, багатогранну i всебічну підтримку та захист всіх, хто нaйбiльше цього потребує.

Ваша професія гідна поваги, вона нелегка і, водночас, благородна й важлива, бо соціальний працівник підтримує людину тоді, коли, здається, виходу немає. На жаль, сьогодні тих, хто потребує соціальної допомоги, дуже багато. Ви щодня бачите чимало людських проблем, бід, але не дозволяєте своєму серцю стати черствим та байдужим. Дякуємо Вам за відданість обраній справі та вірність своєму покликанню. Люди, яким Ви щодня допомагаєте долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу нелегку і відповідальну працю. Щиро бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії! Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у Вашій благородній справі.