ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ТА ГЕРОЇЧНОГО ПОДВИГУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 28.10.2021 16:07

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Світлана ДАВИДОВА здійснили покладання квітів  до братської могили на площі Перемоги в м.Путивль.

У роки Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. Ми вшановуємо пам’ять воїнів, що загинули в боях за визволення нашої землі та мирне населення, яке невинно страждало від страшних воєнних лихоліть.

Під час визволення території України силами чотирьох Українських фронтів протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій, які успішно завершилися 28 жовтня.

У ході Другої світової війни бойовими нагородами відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.

Ми пам’ятаємо та вшановуємо героїчний подвиг і жертовність українського народу в Другій світовій війні.