ПРО ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ КВАРТИРНОГО ОБЛІКУ

Дата: 26.10.2021 16:21

Виконавчий комітет Путивльської міської ради проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку в міськвиконкомі.

Для перереєстрації необхідно надати до міської ради наступні документи:

1.  Довідка  про склад сім’ї з місця проживання.

2. Копія паспорта та ідентифікаційного номера (на всіх членів сім’ї, хто перебуває на квартирному обліку).

3. Довідка з місця роботи (на всіх членів сім’ї, хто перебуває на квартирному обліку).

4. Викопіювання плану приміщення або копія технічного паспорта житлового приміщення, договір найму.

5. Документ, що підтверджує пільгу черговика.

Нагадуємо, що громадяни, які не пройдуть перереєстрацію, не будуть внесені до Єдиного Державного Реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та не зможуть претендувати на отримання житла, згідно з чергою.

Мешканцям міста, які перебувають на квартирному обліку і які поліпшили свої житлові умови, необхідно написати заяву про зняття з черги квартирного обліку.