СИТУАЦІЯ З КОНРОНАВІРУСОМ УСКЛАДНЮЄТЬСЯ

Дата: 22.10.2021 14:32

За інформацією КНП «Путивльська міська лікарня» станом на 22.10.2021 вакциновано від коронавірусної інфекції 5370 осіб, у тому числі: V1 – 3028, V2 – 2342.

З метою активізації роботи з проведення щеплень від COVID-19 у адміністративній будівлі Путивльської міської ради по вул.Першотравневій, 84 щоденно (сім днів на тиждень) працює центр масової вакцинації. Зробити щеплення від коронавірусної інфекції може кожен бажаючий у робочі дні – з 16 до 18 години, у суботу – з 13 до 15 години, у неділю – з 9 до 12 години.

Робити щеплення чи ні – це особиста справа людини. Але при прийнятті рішення необхідно враховувати стан епідеміологічної ситуації в громаді. Станом на 22 жовтня в Путивльській громаді  129 активних хворих на  COVID-19 (дітей – 2), п’ятеро людей проходять лікування в стаціонарних умовах, протягом тижня в одній з лікарень району померла  мешканка громади.

Будьте відповідальні, ВАКЦИНУЙТЕСЯ.