ЙОГО ПОКЛИКАННЯ АРХЕОЛОГІЯ

Дата: 22.10.2021 09:35

21 жовтня виповнилось   85 років від дня народження Івана Тихоновича Чернякова (21.10.1936-4.12.2011) уродженця Путивльщини,  кандидата історичних наук,   археолога,  науковий доробок якого  складає гордість української науки не лише в нашій державі, а й далеко за її межами.

Наш земляк є автором  понад 250 наукових  праць.   Іван Тихонович працював і над вивченням історії давнього Путивля. Зважаючи на заслуги вченого у дослідженні давньої історії та археології України, його внесок у дослідженні і популяризації історії Путивля, Івану Тихоновичу Чернякову було присвоєне звання «Почесний громадянин м. Путивля».

Пропонуємо видання із фондів бібліотеки, які висвітлюють життя та діяльність відомого українського вченого.