СУПРОВІД ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

Дата: 21.10.2021 10:19

18 жовтня 2021 року за запрошенням фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» відвідали Князівську гімназію Новослобідської сільської ради.

Фахівці інклюзивно-ресурсного центру Ольга СМІЛИК, Юлія ІВАНОВА, Олена МОВЛЯНОВА, Тамара КИЗЕНКО взяли участь у засіданнях шкільних команд психолого-педагогічного супроводу 7 дітей, які здобувають освіту в інклюзивних класах Князівської гімназії. Були обговорені динаміка та подальша стратегія розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Надані практичні поради щодо заповнення та оформлення індивідуальної програми розвитку на кожну дитину, адаптації та модифікації освітніх програм та матеріалів, освітнього середовища тощо. Також  Тамара КИЗЕНКО ознайомила учасників зустрічі з нормативно-правовою базою щодо організації інклюзивного навчання та змінами, що були внесені до організації освіти дітей з особливими освітніми потребами останнім часом, дала відповіді на багаточисленні запитання педагогів, подякувала за турботу та любов до дітей.